Wynajem samochodów w Grand Cayman

Wypożyczalnia samochodów samochodem Bravofly online: Zarezerwuj swój wypożyczalnię samochodów w najbardziej konkurencyjnych cenach z BravoFly i wykorzystaj nasze oferty specjalne i modernizacje. Cons: Firma wabi Cię z tanią stawką dzienną, a następnie wymierza dodatkowe opłaty pod koniec wynajmu, w moim przypadku całkowicie nieuzasadnioną opłatę za sprzątanie (mała ilość sierści psa wymaga "uszczegółowienia"??!), co spowodowało wzrost rachunku o 50%. Nauczyłem się, jak ciężko nie wynajmować od tych mało znanych firm samochodowych - i przeczytać z wyprzedzeniem recenzje użytkowników, że z jakiegoś powodu wydają się one "tanie".

Pierwsza reguła dla debiutantów! Zawsze zawsze spełniać ofertę agenta wypożyczalni specjalne stawki doładowania paliwa "z twardego, nie, nein i non, merci. Powrót silnika z pustym zbiornikiem może kosztować do dwukrotności ceny pompy. Rozwiązanie: przed odjazdem należy zarezerwować najbliższą stację benzynową lub skonsultować się z takimi aplikacjami jak GasBuddy w celu uzyskania najbliższych i najtańszych opcji. Ach, i nie zabrakło paliwa. Nawet jeśli jesteś profesjonalistą, który jedzie w czerwonej strefie do domu, nie jest to chwila rodzinnej płyty.

Z moich doświadczeń z kilkoma setkami wypożyczalni w ciągu 30 lat wynika, że generalnie nie ma przewagi przy korzystaniu z tanich firm wynajmujących samochody na trzecim lub nawet drugim poziomie. Kierunki są często prawie takie same, a w niektórych przypadkach tańsze i z ich nowszymi flotami reprezentują znacznie lepszą wartość. Teraz, jeśli chcesz uzyskać najlepszą wartość od głównych firm samochodowych trzeba będzie poświęcić trochę czasu na badania - witryny takie jak vroomvroom da ci ogólny ideał popytu (który jest odzwierciedlony w taryfach) w dniach, które szukasz, ale trzeba przejść do wypożyczalni firm samochodowych własnych witryn internetowych, aby znaleźć oferty, zniżki, aktualizacje, dni wolne od pracy itp.

Niezależnie od planów podróży, będziesz musiał wynająć samochód, który sprosta Twojej pracy. Nasze globalne lokalizacje na całym świecie oferują szeroki wybór samochodów dostosowanych do różnorodnych potrzeb, od miejskich rund po rodzinne salony i przewoźnicy. Jeśli planujesz podróżować samotnie lub z rodziną, kolegami lub przyjaciółmi, wybierz z naszego parku samochodowego samochód, który zapewni Ci styl jazdy, z szeroką gamą dodatków, spośród których możesz wybierać dla większego komfortu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *